Każda para potrzebuje bliskości, czasu spędzonego tylko we dwoje, czułego dotyku, kontaktu ciał, przepływu energii oraz połączenia na wielu poziomach. Jedną z takich form czułej bliskości może być masaż relaksacyjny oferowany sobie nawzajem. Uważny dotyk jest rozluźniający, relaksujący, uzdrawiający i zbliżający. Kultywując taką uważną obecność ze sobą nawzajem wzmacniacie łączącą Was więź i pogłębiacie Waszą świadomość.
Obdarujcie się czymś głębszym na Święta.
Zapraszam na kurs masażu głęboko relaksującego dla par. Będziemy uczyć się uważnego, świadomego dotyku, obecności, technik masażu relaksacyjnego. Praktyka masażu będzie odbywała się na matach do masażu, a nie na stołach. Masaż na macie wymaga poznania nieco innych technik i sposobu poruszania się, natomiast daje większe możliwości wykonywania masażu w domu, bez konieczności zakupu specjalnego stołu do masażu. Nie będziemy masować miejsc intymnych.
 
* Termin: 11-13 marca.

Zaczynamy w piątek kolacją o godz. 18. Kończymy w niedzielę obiadem o 15:30.
* Cena za kurs: 1800zł/para.
* Cena za nocleg z wyżywieniem: 450zł/ os. = 900zł/para.

Opłata za nocleg i wyżywienie płatne na miejscu gotówką bezpośrednio w Krainie Łagodności.
* Miejsce: Kraina Łagodności

Stołpie 1, 76-010 Polanów (okolice Koszalina)
*Obowiązuje zaliczka 300zł – płatna poprzez sklep na sztukauwaznegodotyku.pl
https://sztukauwaznegodotyku.pl/.../wars.../kurs-mr-dla-par/
* Grupa maksymalnie 10-osobowa, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat zaliczek
* Zgłoszenia uczestnictwa oraz informacje organizacyjne: Beata, tel. 501 254 330, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
O prowadzącym:
Krzysztof Cukierski - fizjoterapeuta; od 20 lat miłośnik pracy z ciałem; nauczyciel jogi i medytacji; terapeuta manualny; praktyk uważnego dotyku i świadomego oddechu, prowadzącego do integracji Ciała z Jaźnią; uczestnik licznych warsztatów rozwojowych, m.in. rocznego warsztatu „Movements” wg Gurdżijewa (2005/06); ustawień systemowych; od 2004 roku praktyk masażu tkanek głębokich (deep tissue massage); od 2010 roku praktyk Lomi Lomi Nui wg hawajskiej tradycji, sztuki masażu Lomi Lomi Nui uczył się u jednego z pierwszych w Polsce nauczycieli masaży polinezyjskich – Juliana Roka; w lutym 2020 roku przeszedł 8-dniowe odosobnienie w totalnej ciemności w tzw. Forest Room, znajdującym się pod ziemią estońskiego lasu; twórca własnej metody pracy Somatyczno-Oddechowa Terapia Integrująca SOTI; założyciel Centrum Usprawniania i Pracy z Ciałem S O M A T I C A. Więcej na sztukauwaznegodotyku.pl