Zapraszam na warsztat Kino Mana!

Kurs składa się z dwóch pięcio/ szęściodniowych warsztatów.
Wyjazdowy, odbywa się w Krainie Łagodności koło Polanowa w lutym. Można rozpocząć naukę Lomi Lomi Nui od wyjazdowego warsztatu w listopadzie.

Podczas dwóch modułów Kino Mana I i Kino Mana II będziesz mogła/ mógł zdobyć doświadczenie i wiedzę potrzebną do tego, aby rozpocząć pracę w roli masażysty Lomi Lomi Nui. Na koniec drugiego modułu oraz po sesji feedbackowej z nauczycielem, uczestniczka/k otrzymuje certyfikat.
Na kurs zapraszam każdego, kto ma chęć poznać tą wspaniałą formę pracy z ciałem. Zapraszam osoby, które nigdy nie masowały ale czują, że mają chęć, potrzebę zacząć obdarowywać innych uważnym i czułym dotykiem, jak i masażystki/ów, osoby już pracujące z ciałem, a chcące poszerzyć spektrum swoich umiejętności.
Kino mana to nie tylko warsztat, na którym uczymy się technik masażu, to również podróż w głąb siebie, uświadamianie sobie własnych przekonań, nawyków i badanie czy nam służą. Kino mana to praktyka bycia tu i teraz, to kontaktowanie się ze swoim wyższym Ja, obejmowanie swojej mocy i otwieranie się na przepływ.
Lomi Lomi Nui to wyjątkowy masaż. To głębokie wielowymiarowe doświadczenie czułego uważnego dotyku, otwierające człowieka na bycie w sercu, duszy i w ciele. Jest to masaż świątynny i ciało traktujemy tutaj jak świątynię duszy, co jest niesamowicie przyjemne, bezpieczne ale i leczące, uwalniające od napięć fizycznych i psychicznych.
W starożytnej kulturze hawajskiej masaż był codzienną praktyką. W rodzinach każdego dnia każdy członek rodziny otrzymywał swoją porcję obecnego dotyku, pełnego szacunku i bezwarunkowej miłości. Świątynna forma masażu Lomi Lomi Nui, była zarezerwowana dla wodzów. Kahuni masowali wodzów, przed ważnymi wydarzeniami w życiu społeczności, w obliczu podjęcia ważnej decyzji. Masaż trwał wówczas nawet kilka dni, tak długo aż wódz doznał wglądu, który umożliwiał mu podjęcie najlepszej decyzji.
Warsztat poprowadzę zgodnie z wytycznymi Aloha International z Hawajów - organizacji propagującej hawajską praktykę na całym świecie. Wiedzę przekazywać będę w duchu aloha, jakiego sama doświadczyłam u moich nauczycielek: Tatiany Cichockiej oraz Susan Floyd. Zapraszam Was do nauki poprzez doświadczanie w atmosferze uważności i szacunku dla każdego ucznia.
Masaż Lomi Lomi Nui jest jednym z elementów hawajskiego systemu pracy z ciałem jakim jest Kino Mana.

Podczas warsztatu Kino Mana będziemy się uczyć:

  • świątynnego masażu Lomi Lomi Nui - jest to głęboka praca z ciałem
  • tańca i pieśni hawajskich – taniec Fregata wspiera płynności ruchów, daje lekkość i wytrzymałość oraz uwalnia przepływ w ciele masażysty
  • automasażu – automasaż pozwala na uwolnienie od napięć własnego ciała, nawiązanie głębokiego uważnego kontaktu z samym sobą
  • hawajskich medytacji i rytuałów – uczą koncentracji, nabierania mocy i zaufania, harmonizują otoczenie
  • filozofii Huny – poznamy 7 zasad Huny (zbieżnych z zasadami fizyki kwantowej), które pozwolą zmienić perspektywę, przyjrzeć się własnym przekonaniom.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
kameralna grupa: 6 - 9 osób
Kurs odbędzie się w dniach: 22-28.02.2022
Miejsce kursu: Kraina Łagodności


INWESTYCJA:
1550zł - przy wpłacie bezzwrotnej zaliczki w kwocie 500zł do 10.12.2021
1650zł - przy wpłaci bezzwrotnej zaliczki w kwocie 500zł do 10.01 2022
1750zł - regularna cena, jeśli chcesz zagwarantować sobie miejsce wpłać zaliczkę 500zł
890zł - absolwenci dwóch moich kursów Kino Mana l i ll
Zaliczka w wysokości 500 PLN jest bezzwrotna. W przypadku odwołania swojego udziału na więcej niż 28 dni przed rozpoczęciem kursu, zaliczka może przejść na rzecz kolejnej edycji kursu, która będzie miała miejsce w przeciągu 12 miesięcy. W przypadku odwołania udziału na mniej niż 28 dni przed kursem, zaliczka nie jest zwracana.
1090zł - 6 noclegów w pokojach dwuosobowych oraz pełne wegetariańskie wyżywienia: śniadanie, obiad, kolacja, deser, kawa.

ZAPISY:
Zapraszam do kontaktu telefonicznego - 793380623.
Zaliczkę wpłać proszę na konto (po wcześniejszej rozmowie):
29 1140 2004 0000 3402 8015 9507
Moc Uważnego Dotyku Małgorzata Pawula z dopiskiem: zaliczka warsztat Kino Mana 02.2022

tutaj znajdziesz 20 minutowy filmik, w którym opowiadam o warsztacie Kino Mana:
https://fb.watch/53Wpq7Jtlj/